O firmie

MAXPOL zajmuje się pośrednictwem w zakresie unieszkodliwienia odpadów gumowych oraz wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne w zagospodarowaniu paliw alternatywnych (RDF). Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i utylizacji zużytych opon.

Odbieramy niemal wszystkie rodzaje opon w ilościach hurtowych, w tym opony samochodowe, opony przemysłowe, opony rolnicze, opony leśne, opony budowlane oraz poprodukcyjne odpady gumowe, które następnie w zależności od swojego stanu i składu chemicznego podlegają unieszkodliwieniu w ramach procesów odzysku lub recyklingu R1 lub R3. Działamy w całym kraju.

Maxpol obsługuje Zakłady Zagospodarowania Odpadów, Zakłady Unieszkodliwiania Odpadów, Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami, Zakłady Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych oraz realizuje odbiory zużytych opon od przedsiębiorców. Odpady gumowe odbieramy zawsze w ilościach hurtowych (ok. 10 ton).

Wystawiamy oświadczenia o sposobie i miejscu utylizacji odpadów. Przekazanie odpadu następuje w drodze zwykłej Karty Przekazania Odpadów w systemie BDO.

Nasze atuty to:

  • profesjonalna obsługa
  • atrakcyjne ceny
  • krótkie terminy realizacji odbioru

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.